در دنیای صنعت پرداخت، پرداخت بلادرنگ به عنوان پرداخت آنی جای پای محکمی دارد. این سیستم پرداخت به دلیل معرفی طرح های جدید در حال شتاب گرفتن است. پیشرفت در فناوری باعث پیشرفت در سیستم پرداخت بلادرنگ می telmato.ir شود.

تقریباً برای همه افراد سودمند است، خواه یک تاجر، سازمان یا فردی باشد که قبض رستوران را پرداخت می کند. پرداخت بلادرنگ با مزایای بسیاری مانند روش پرداخت سریعتر، ایمن و مطمئن همراه است. مدیریت بهتر پول نقد را تضمین می کند. امیدواریم پرداخت بلادرنگ چشم انداز پرداخت را متحول کند.

ما از پرداخت بلادرنگ چه می فهمیم؟
زمان واقعی یک سیستم مبتنی بر فناوری برای پرداخت است. این امکان انتقال فوری پول بین بانک ها و سیستم بانکی را فراهم می کند. این یک وسیله راحت و سریعتر برای انتقال وجه است. قبلاً برای دسترسی به پول یا وجوه منتقل شده، حداقل یک روز کاری لازم بود. اما معرفی پرداخت بلادرنگ این امکان را در عرض چند دقیقه ممکن کرد.

پرداخت بلادرنگ چگونه کار می کند؟
سیستم پرداخت بلادرنگ فرآیندی فوری برای انتقال وجوه است. این یک تسهیلات 24*7 است که هر کسی می تواند در هر زمان از آن استفاده کند. کانال هایی مانند گوشی های هوشمند، کیف پول های دیجیتال، تبلت ها و وب برخی از کانال های رایج هستند. این انتقال وجه می تواند از طریق هر یک از این کانال ها آغاز شود. زمانی که درخواست پرداخت بلادرنگ انجام می شود، صندوق پرداخت حساب به حساب قابل انتقال است.

مزایای پرداخت بلادرنگ
پرداخت بلادرنگ خطر کلاهبرداری را کاهش می دهد.
رابطه بین مشتریان و بازرگانان را بهبود می بخشد.
حداقل هزینه پرداخت در سیستم پرداخت بلادرنگ وجود دارد.
مشتریان خدمات با ارزش بالایی دریافت می کنند.
انتقال فوری و سریع تر وجوه را تسهیل می کند.
پرداخت ها را می توان 24*7 در هر زمان توسط هر کسی انجام داد.
فرد می تواند بلافاصله و تنها با یک کلیک وضعیت پرداخت و تایید را از طریق پیام دریافت کند.
سه نوع پرداخت با روش پرداخت بلادرنگ P2B انجام می شود
شخص به تجارت نوع رایج پرداخت است که با استفاده از سیستم پرداخت بلادرنگ انجام می شود. P2B اساساً معاملات پولی است که بین مشتریان و مشاغل انجام می شود. این شامل هر پرداخت غیر حقوق و دستمزدی است که برای یک شخص به یک شرکت صادر می شود. این پرداخت ها شامل مطالبات بیمه، بازپرداخت مراقبت های بهداشتی، پرداخت وام و تسویه قانونی است.

P2P
شخص به شخص نوعی روش پرداخت آنلاین و بلادرنگ است. در این روش، مشتریان می توانند با استفاده از اینترنت، پول را از حساب خود به حساب شخص دیگری انتقال دهند. امروزه مردم پرداخت قبوض را با استفاده از پرداخت بلادرنگ راحت تر می دانند.

B2B
پرداخت های تجاری به تجارت به معاملاتی گفته می شود که بین یک یا چند تاجر انجام می شود. این شامل مبادله ارز برای کالا بین مشاغل است. پرداخت بلادرنگ به مشاغل کمک می کند تا انواع تراکنش ها را انجام دهند.