Mes visi tai matėme anksčiau. Kartais tai beveik neįmanoma apibūdinti. Kiekvienas bando sukurti šį dramatišką Interjero paslaugos efektą savo namuose ar versle, tačiau tai labai sunku. Sukurti „Vau efektą“ tikrai yra menas. Dauguma architektų ir interjero dizainerių atsižvelgs į savo karjerą ir apmąstys vieną ar du projektus, kuriais jie labiausiai didžiuojasi. Tomis progomis jie sugebėjo sujungti visus interjero dizaino elementus ir sukurti… „Oho efektą“.

Kai tik pradedate savo interjero dizaino projektą, nustatykite labai aukštus projekto vizualinius ir efektinius tikslus. Jei jūsų projektavimo komandos nariai mato, kad nesate aistringas projektui, jie paseks jūsų pavyzdžiu, o rezultatas bus ne toks dramatiškas.

Bus daug dienų, kai atrodys, kad kiekviena pateikta idėja nepasiseks sukurti dramą. Kai taip atsitiks, miegokite ant jo ir pasiimkite interjero dizaino projektą su savimi į lovą. Pagalvokite apie emocijas ir pajuskite užbaigtą savo projekto viziją. Kitą dieną jus nustebins idėjų įvairovė. Nežinote, kodėl tai veikia… tiesiog žinokite, kad tai veikia.

  1. Oi… Aiškiai nurodykite savo projekto viziją

Dažnai, kai pradedame projektą, mes taip norime pradėti, skubame, išsirinksime mėgstamą sienų spalvą ir pradėsime dažyti. Tada pradėsime ieškoti kitų projekto sluoksnių. Deja, dažnai efektas ne visada sukuria tokią dramą, kokios tikėjomės.

Svarbu – bet kokio projekto pradžioje ir prieš ką nors perkant, dažant ar popierizuojant, turite vizualizuoti visą projektą nuo pradžios iki pabaigos. Galite rasti dramatišką apdailą, tekstūrą ar audinį, kuriam prireiktų kitokio atspalvio dažų arba visiškai pakeistų interjero dizaino projekto kryptį.

Daugelis žmonių sumažins šio žingsnio svarbą. Vykdydami šį procesą investuosite daug laiko. Bet jei tikrai norite sukurti dramatišką interjero dizaino projektą, turite vizualiai užbaigti savo projektą nuo pradžios iki pabaigos. Nėra lengvo būdo tai padaryti. Kuo konkretesnės detalės, tuo didesnė dramatiško efekto tikimybė.

  1. Finansavimas… Sudaryti interjero dizaino biudžetą

Labai svarbu nustatyti savo interjero dizaino projekto biudžetą. Interjero dizaino kaina gali smarkiai svyruoti. Kai nustatysite savo biudžetą, tai suteiks reikiamą struktūrą ir užtikrins, kad jūsų projektas bus baigtas laiku.

Projektavimo proceso metu bus pristatytos naujos idėjos, kurios gali padidinti jūsų interjero dizaino biudžetą. Daugelis interjero dizaino projektų baigiami etapais. Daugelis iš mūsų neturi neribotų lėšų.

Aiškiai nustatę apytikslę viso interjero dizaino projekto kainą, gausite šiam procesui reikalingą struktūrą.

Šiuo metu galite nuspręsti, ar padalinti projektą į etapus. Projekto suskaidymas į interjero dizaino etapus užtikrina, kad jūsų interjero dizaino projektas gaus finansavimą, nepasitenkinant dizaino efektų rinkiniu, kuris gali neatitikti jūsų pradinės vizijos.

Dabar galite susitelkti ties vizijos ir dramaturgijos kūrimu, nesijaudindami dėl projekto finansinių skaičių. Nepradėkite savo interjero dizaino projekto, kol nesudarėte viso projekto interjero dizaino biudžeto. Tai taps projekto pagrindu ir išlaisvins jūsų energiją, skirtą sutelkti dėmesį į … Kūrybiškas ir dramatiškas interjero dizainas.

  1. Užfiksuokite savo idėjas, visada pradėkite nuo …”dizaino lentos”

Dramatiškos interjero dizaino idėjos yra kaip vėjas. Turite užfiksuoti juos visus, kai jie eina pro šalį. Dauguma žmonių to nedaro, bet tai toks svarbus žingsnis.

Kurdami interjero dizaino projektą, visas savo idėjas sudėkite į pristatymo lentą arba dizaino lentą. Tai dažnai vadinama koncepcijų lentomis arba nuotaikų lentomis.

Daug lengviau išbandyti naujas spalvas, audinius, tekstūras ar idėjas. Jūs pajusite, kada „The Wow Effect“ magija pradeda vykti ir jūsų interjero dizaino projektas įgauna formą.

Kūrybinės energijos sutelkimas yra labai svarbus kuriant „Oho efektą“. Nėra jokių trumpų kirpimų ar paprastų būdų sukurti dramatišką dizainą. Mes visi matėme interjero dizaino projektus, kuriuose šiek tiek daugiau mąstymo ir kūrybinio dėmesio investicijos galėjo turėti dramatiškesnį efektą.