Tęsknisz za długo wyczekiwanym wypadem na południe Francji? A może znowu, bardziej ogólnie, czy musisz finansować kredyty frankowe kancelaria szkołę podyplomową swojej małej dziewczynki i zastąpić dojrzewający grzejnik? Wielu Amerykanów wybiera kredyt wartości domu jako metodę dostarczania gotówki na ekstrawagancje i artykuły pierwszej potrzeby. Wykorzystanie tego wyboru w celu zmniejszenia lub usunięcia obowiązku wizowego.

Cokolwiek uzasadnisz, kredyt kancelaria frankowa wartości domu jest atrakcyjną przynętą. To idealny bilet dla kilku z nas z wymaganiem ogromnej sumy, jednak nie jest idealny dla wszystkich. Zanim zdecydujesz, czy jest to idealna decyzja dla Ciebie, pomyśl o części zalet i wad.

Elementy, które należy wziąć pod uwagę, obejmują ustalenie cyklu, twoje cele zaciągnięcia kredytu, twoje samopoczucie finansowe, twoją zdolność do spłaty (licząc te zaliczki na wartość domu, które tworzą się w ostatniej racie jako największe), oraz czas i myśli zaangażowane z pełnym zrozumieniem obowiązek zwrotu bankowi.

Na początek powinieneś upewnić się, że dokładnie widzisz, o co chodzi w interakcji zwiększania wartości domu. Zasadniczo postęp ten następuje na jeden z dwóch sposobów. Albo fundacja pożycza ci ogromną ilość gotówki (tu i ówdzie nazywaną kolejną pożyczką mieszkaniową), raz, albo zapewnia ci linię kredytową wartości domu. Niezależnie od Twojej decyzji, zaliczka na wartość domu jest nabywana w zamian za gwarancję Twojego domu. Ubezpieczenie odnosi się do tego, na co zasługuje twój dom, zgodnie z jego rozsądną wartością, po odjęciu tego, co faktycznie jesteś winien z tytułu kredytu mieszkaniowego. Wielu specjalistów ds. pożyczek ma dostępne arkusze, które pomagają w dokładnym obliczeniu środków i wydatków.

Kiedy otrzymasz kredyt, wkrótce zaczniesz regularnie spłacać raty, które obejmują stały lub ruchomy koszt pożyczki. Coś, za co należy być wdzięcznym za tę premię, to fakt, że „Koszty finansowania kredytów na wartość domu są naprawdę rozsądne, pomimo faktu, że są bez wątpienia wyższe niż pierwsze kredyty mieszkaniowe” („Wartość domu”). Jeszcze jedną nagrodą jest to, że nie oczekuje się od ciebie płacenia opłat za te odsetki. W rzeczywistości „kredyty wartości domu oferują fundusze rezerwowe na krytyczne wydatki ze względu na sposób, w jaki odsetki płacone od kredytu wartości domu podlegają odliczeniu” („Wartość domu”).

Bank zbada twoją historię finansową, zobowiązania i twoje wynagrodzenie, co prawdopodobnie wpłynie na szczegóły kredytu. Niezbędnym krokiem jest ostrożne (i uzasadnione) przyjrzenie się dokładnie temu, gdzie stoisz pod względem finansowym, i całkowite rozpoznanie swoich zasobów. Co, definitywnie, jest tym, co się dzieje? Czy można powiedzieć, że jesteś rozsądnie pewny swojego bezpieczeństwa finansowego? Czy coś tak podstawowego jak elastyczna opłata za pożyczkę sprawi, że Twoje raty będą bardziej kłopotliwe? Uważność tutaj: pominięcie jednej lub dwóch rat może oznaczać poważne trudności.

Uważaj na opcje „rozszerz ratę”, gdzie ostatnia rata jest największa. Oczekuje się, że kilku posiadaczy nieruchomości wyśledzi jeszcze jeden kredyt na sfinansowanie tej raty, co spowoduje zwiększenie zobowiązań.
Przypomnij sobie, że trudność w zaskakującej ocenie wynika z braku możliwości spłacania regularnie zaplanowanych rat; brak raty lub dwóch może podkopać twój dom. Oczywiście nie należy zadzierać z tymi zagrożeniami. Ile powiedziałbyś, że zaryzykujesz?

Jeśli zdecydowałeś, że kredyt wartości domu jest dla Ciebie idealny i jesteś gotowy na kontynuację, jedna uwaga powinna być wybredna w stosunku do pożyczkodawców. Zarząd banku centralnego ostrzega: „Zakup warunków kredytowych, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom związanym z nabywaniem, bez przedstawiania nieuzasadnionego ryzyka finansowego”. („Co powinieneś zdawać sobie sprawę z przedłużania kredytów o wartości domu”). Uważaj, jeśli w jakikolwiek sposób wspomniano o twojej sytuacji finansowej. Istnieją, jak w każdym przedsięwzięciu biznesowym, niesmaczne banki, które wymyśliły podejście do zabrania większej ilości gotówki. Rządowa Komisja Giełdowa ma świetną stronę, która może pomóc ci powstrzymać się od przekształcenia się w cel szkicowych specjalistów pożyczkowych, dostępnych na ich stronie.