Kas negalėjo patikėti, kad jų namai turėtų kvepėti nauju? Aiškiai kvepiantys namai gali padėti sukurti geresnį klimatą Namu kvapai ir draugiškesnę aplinką. Kai kuriems tikslams išlaikyti ar suteikti namų kvapą naujai yra didžiulis darbas. Naminiai gyvūnai, forma, kaupimasis – tai tik dalis elementų, kurie neleidžia jūsų namams kvepėti idealiai. Toliau pateikiami patarimai, kurie padės sukurti idealų namų kvapą.

Gilus švarumas
Išvalykite bet kokią tekstūrą savo namuose. Grindų dangos, dušo kiliminės dangos, įvyniojimai – tai žinomiausi Kvapu namai dalykai, kuriuos norisi nuolat valyti. Kai sėkmingai išvalysite kilimėlius, pamatysite, kad nepageidaujamų kvapų nebeliks.

Virkite
Atsiradus progai, kad pas jus atvyks lankytojai, gaminkite jiems ką nors. Tai padės jūsų namams suteikti tinkamą kvapą. Galite apakinti savo lankytojus ir net apgauti jų nosį nuo bet kokių laukiančių baisių kvapų. Galite šildyti duoną ar skanėstus, darydami prielaidą, kad tikitės atidėti grynųjų pinigų; jie pakankamai kuklūs ir padės atlikti darbą.

Žiedai ir augalai
Auginkite augalus ir žiedus savo namuose. Jie gali padėti suteikti malonų kvapą. Jie taip pat padeda išvalyti orą, be to, jūsų namai atrodo gaivesni ir švaresni.

Dezodorantai
Naudokite modulinius dezodorantus. Stenkitės neieškoti tų, kurie yra tokie tvirti, kad jie užgoš jūsų sugebėjimus. Jei viskas yra vienoda, rinkitės nepretenzingesnius kvapus ir integruokite juos į bendrą temą, pavyzdžiui, pušų žiemą, rožių ar levandų pavasarį ir pan.

Tekstūros purslai
Jie palieka naują kvapą, be to, visiškai pašalina kvapus. Tekstūros purslai gali padėti gydyti dūmus ir naminių gyvūnėlių kvapus. Jei turite galimybę sirgti astma, šis pasirinkimas gali būti jums netinkamas. Tai gali sukelti astmos priepuolį.

Kepimo pop
Kepimo gaiviuosius gėrimus galite padėti po lovomis, sofomis, sandėliukais ir pan. Tai išskirtinai kuklus ir galingas. Viskas, ką norite padaryti, tai išsiurbti. Tam gali prireikti tam tikrų investicijų, tačiau tai tikrai įtikinama. Iš esmės gaiviųjų gėrimų kepimas sugeria kvapus. Tai suteikia jūsų namams naują kvapą.

Burbuliniai prieskoniai
Asmenys užuos aplink namus laukiančius kvapus. Tai suteiks normalų kvapą, kuris padės jūsų namams puikiai kvepėti. Lankytojai taip pat dievins tokį kvapą.

Kvapios žvakės
Jie yra išskirtinai sėkmingi kiti variantai. Norėdami įsigyti žvakių, ieškokite sojų vaško žvakių, o ne parafino vaško. Norėdami užtikrinti saugesnę metodiką, galite pasirinkti bekvapę žvakę. Kvapios žvakės tikrai gali suteikti jūsų namams naujo kvapo.