Muszę Cię przygotować na informacje o składnikach karmy dla psów, które wkrótce otrzymasz. To, co ci powiem, karma dla psów naprawdę cię obrzydzi. To sprawi, że nie będziesz chciał kupować więcej komercyjnej karmy dla psów, a przynajmniej nie będziesz kupować 99% wszystkich marek karmy dla psów. Będziesz zszokowany i zdegustowany. Zdenerwujesz się, że to może się wydarzyć. Będziesz się zastanawiać, dlaczego rząd nie chroni ciebie i twojego psa. Będziesz się zastanawiać, jak to się mogło stać, skoro więcej osób o tym nie wiedziało. Będziesz chciał podjąć natychmiastowe działania, aby chronić swojego psa. To niepokojące informacje i tak, zanim jeszcze zapytasz, te fakty są w 100% prawdziwe.

Martwe psy są zawarte w składnikach karmy dla psów

Kiedy psy nie są adoptowane w schroniskach dla psów, zwykle są poddawane eutanazji. Zakopywanie tych uśpionych psów jest bardzo drogie, więc często są odbierane przez firmy utylizacyjne i wykorzystywane do produkcji karmy dla psów i innych pasz dla zwierząt. Są „renderowane”, wrzucane do ogromnych kadzi wraz z innymi składnikami w bardzo wysokich temperaturach, a następnie siekane i topione w jedną wielką zupę z konglomeratu. Tak więc martwe psy są „przetwarzane” z powrotem na karmę dla psów. Termin „recykling” jest terminem branżowym. Kiedy karmisz swojego psa komercyjną karmą dla psów, możesz równie dobrze karmić swojego psa, chociaż „pies” lub „psy” nigdy nie będą wymienione konkretnie w składnikach. W pewnym momencie samo miasto Los Angeles wysyłało 400 000 funtów uśpionych psów i kotów do fabryk utylizacyjnych. Firma zajmująca się utylizacją o wartości 2,4 miliarda dolarów rocznie nie wspomina o tych liczbach nigdzie na swoich stronach internetowych, które reklamują „recykling”, a wielomiliardowy przemysł karmy dla zwierząt domowych (ponad 13 miliardów dolarów rocznie w samych Stanach Zjednoczonych) utrzymuje to w tajemnicy sekret.

Kiedy najcenniejsze zwierzęta domowe zapadają na śmiertelną chorobę i rodzina decyduje się je uśpić lub gdy psy domowe umierają na stole operacyjnym, porzucona rodzina często zostawia martwego psa weterynarzowi. Jednak większość z tych psów nie jest chowana ani czczona w żaden szczególny sposób. Podobnie jak los niechcianych psów ze schroniska, uśpione psy w gabinecie weterynaryjnym często są wysyłane do zakładów utylizacyjnych w celu przetworzenia ich na karmę dla psów. Zgadza się… ukochane zwierzęta domowe zamieniają się w karmę dla psów. Nigdy nie zostawiaj swojego psa w gabinecie weterynaryjnym bez względu na wszystko.