Wiele par nie zdaje sobie sprawy ze znaczenia topperów ślubnych. Teraz pozwól mi wyjaśnić, dlaczego toppery na ciasta są tak istotne. Na pewno zrobisz mnóstwo zdjęć na swoim topper na tort ślubie. Będą wspaniałą pamiątką kilka lat po ceremonii. Wyobraź sobie tylko, artykuły z poradnika dotyczącego wyboru topperów na tort weselny. 20 lat po ceremonii, pewnego dnia ty i twój małżonek cieszycie się zdjęciami przedstawiającymi idealny dzień w waszym życiu, nagle dowiadujecie się, że toppery na tort weselny są tak tandetne, że mogą być tło Twoich zdjęć. Czy byłby to wielki żal? Czy nadal uważasz, że toppery ślubne są czymś nieistotnym? Kiedy już zrozumiesz znaczenie, jak wybrać odpowiednie nakładki na topper na tort urodzinowy ciasto?

Obecnie nowożeńcy nie są już ograniczeni zwyczajami i tradycjami; nie muszą cierpieć z powodu przestarzałych małych, plastikowych figurek, które zdobią wierzchołki ich ciast. Pojawia się coraz więcej różnych stylów topperów na tort weselny, a panna młoda i pan młody mają większy wybór w wyborze odpowiednich topperów.

Po pierwsze zwróć uwagę na wielkość tortu, zwłaszcza na górnym poziomie lub w miejscu, w którym planujesz wyeksponować topper. Nie chcesz przecież spotkać się z kłopotliwą sytuacją, w której topper nie będzie dobrze pasował do Twojego ciasta, prawda?

Rozejrzyj się po produktach dostępnych na rynku, uzyskaj ogólne pojęcie o swoim topperze, a następnie zastanów się nad stylem, który lubisz. Czy masz jakieś szczególne hobby lub wyjątkowe zainteresowania, które możesz zaangażować w swój ślub? Na przykład, jeśli jesteś wielkim fanem hokeja, dlaczego nie mieć figurek w koszulce swojej ulubionej drużyny? A może bardzo kochasz swoje zwierzaki, dlaczego by nie włączyć ich do dekoracji w formie topperów na ciasta?

Jeśli planujesz ślub tematyczny, który odbędzie się w określonym miejscu, możesz chcieć mieć pasujący tematyczny topper na tort weselny. Na ślub na plaży świetnym pomysłem będzie posiadanie na wierzchu tortu przypominającego piasek i muszelki. Na zimowy ślub może być potrzebny topper na tort, który będzie odzwierciedlał elementy tej pory roku, takie jak płatki śniegu czy bałwan.

Należy zwrócić uwagę nie tylko na styl topperów, ale także na znajomość materiału. Oto kilka typowych materiałów, które można znaleźć na rynku.